• 6.B na výletě v Olomouci

• 26.05.2022 13:32
      • V pondělí 23. 5. 2022 se celá třída společně se svým třídním učitelem a paní asistentkou vydala na prohlídku olomoucké zoo.
      • Všichni společně jsme ráno vyrazili ze školy na přerovské vlakové nádraží, kde nás čekalo nemilé překvapení v podobě půl hodinového zpoždění vlaku. Po jeho příjezdu jsme ale vše stihli tak, jak bylo původně v plánu. Ve čtvrt na jedenáct nám začala prohlídka zoo a program s průvodcem, který nás zasvětil do chodu zoo. Poznali jsme spoustu zvířat a dozvěděli jsme se o nich ještě víc, než nám bylo doteď známo.

Při cestě ze zoo se povedlo všem žákům přemluvit svého třídního učitele, aby se třída vydala ještě na rychlou otočku do centra. V centru jsme si mohli dát všichni něco na zub a rychle jsme spěchali na vlak, který nás zavezl domů.

Chtěl bych poděkovat všem žákům své třídy za skvěle strávený den a jejich příkladné chování, kdy jsem se na všechny mohl plně spolehnout. Dále děkuji i paní asistentce Kočí, která nás na výletě doprovázela a pomohla s jeho realizací.

Za třídu 6.B

Mgr. Karel Kebza – třídní učitel