• Žeravická školní liga - závěrečný turnaj

• 31.05.2022 08:16
      • V pátek 27.května se žáci, navštěvující od září kroužek miniházené, zúčastnili závěrečného turnaje Žeravické školní ligy.
      • V nádherném házenkářském areálu SK Žeravice připravili pořadatelé pro děti mimo samotného turnaje bohatý doprovodný program v podobě skákacího hradu, různých soutěží včetně malování na obličej. Tentokrát dostali také možnost přijet povzbudit své spolužáky ze třídy i ostatní žáci, čehož využila třída 3.C, která si připravila k tomuto účelu pěkné transparenty.

Samotný turnaj hráči s přehledem vyhráli. Specifikem závěrečného turnaje byly soutěže v dovednostních disciplínách – rychlost střelby, přednost střelby, shoot outy a skok z místa. Po započtení výsledků ze všech soutěží se družstvo umístilo na celkovém 3.místě, dostalo pohár a každý hráč na krk bronzovou medaily.

Výkony celého družstva, zejména bojovnost a zájem o hru dávají naději na úspěšné reprezentování školy i v příštím roce. Turnaje se zúčastnili tito hráči: Lucie Benešová, Jiří Caletka, Martin Petrovský, Danny Kamelander, Radek Tichý, Adam Odstrčil, Tomáš Novotný, Ondřej Ptáček, Jan Král, Karolína Ondrušková, Filip Haubelt a Viktorie Krausová