• Budoucí prvňáčci jsou už přijati do školy

• 15.04.2024 08:15
      • K zápisu do 1. třídy přišlo v pondělí a úterý 8. a 9. dubna do naší školy téměř osm desítek dětí. Od září se tak v Základní škole J. A. Komenského otevřou hned čtyři první třídy – Svět vzdělání, dvě běžné třídy a jedna logopedická.
      • Budoucí prvňáčci se na první zkoušení před paní učitelkami náležitě připravili a předvedli, co vše se už v mateřské škole naučili. Děti počítaly do deseti, poznávaly barvy a jednoduché geometrické tvary, recitovaly básničky, vyprávěly o své rodině a také o oblíbených hračkách. A zvládly i první jednoduchý test a vlastnoruční podpis. A hlavně – téměř všechny děti se do školy těšily, a to je to nejdůležitější. Tak v září na viděnou ve školních lavicích!