• Naše učitelky se byly inspirovat u slovenských kolegů

• 17.04.2024 09:26
      • V rámci projektu Erasmus + ve dnech 8. – 12. dubna navštívily Základní školu Jana Amosa Komenského ve slovenském Púchově naše dvě paní učitelky. Kristýna Vlasáková za výuku jazyků a Monika Harvančáková za přírodovědně zaměřené předměty.
      • Paní učitelky jely nasbírat zkušenosti a zároveň se vzájemně inspirovat a motivovat se slovenskými kolegy. Sledovaly vybavenost a odbornost školy, jejich vyučovací metody, formy práce a v neposlední řadě chod školy a celého slovenského školství.  Paní učitelky byly nejednou zapojeny do výuky, také ochotně zodpovídaly dotazy žáků týkající se naopak našeho školství.
        „Akce se velice zdařila. Výjezd jsme si užily, ve volném čase jsme mimo jiné navštívily i dominanty Slovenska – hlavní město a Vysoké Tatry, ale především jsme nasbíraly bohaté zkušenosti a celkový rozhled,“ zhodnotily týdenní pobyt u našich východních sousedů obě učitelky. Moc se těšíme na případnou spolupráci s touto školou i v následujícím školním roce.

Fotogalerie: