• Vezměte si lampiony a pojďte s námi! Čeká vás štrúdl i stezka odvahy

• 25.10.2023 11:25
      • Nachystejte si lucerničky, lampiony a baterky a pojďte s námi na procházku setmělým Předmostím. Kdo chce, může přijít i v kostýmu strašidelných pohádkových postav. Oblíbená školní akce se uskuteční ve středu 1. listopadu, její jedenáctý ročník Ve štrúdlu na štrúdl začíná úderem 17. hodiny.
      • Můžete se těšit na stezku odvahy a pravý podzimní štrúdl. Nebude chybět ani čajík na zahřátí a zájemci si mohou opéct ve dvoře školy vlastní špekáček. Ti nejodvážnější, kteří mají pro strach uděláno, se vydají temnými chodbami školy a vlastním otiskem prstu se podepíší na listinu odvážných. Na stezce potkáte roztodivné postavičky, netopýry a svítit vám k tomu budou dýně a svíčky. Děti z prvního až třetího ročníku se mohou akce zúčastnit jen v doprovodu dospělého.

Zároveň upozorňujeme, že školní družina je v tento den otevřena jako obvykle, to znamená do 16:30 hodin.