• Žáci z 1. stupně zabojovali na florbalovém turnaji

• 28.11.2023 12:55
      • V brzkých ranních hodinách, a ještě za tmy, vyrazila v pátek 24. listopadu parta kluků a holek z 1. stupně vstříc sportovním zážitkům. V nedalekém Lipníku nad Bečvou se uskutečnilo okresní kolo základních škol ČEPS Cupu ve florbale.
      • ČEPS Cup je školský projekt, který se koná již několikátým rokem za spolupráce ČEPS a Českého florbalu. Do tohoto turnaje je ročně zapojeno až přes tisíc školních družstev.

S dobrou náladou, odhodláním a s cílem užít si to, nastoupili naši žáci k několika utkáním. Hoši i dívky ve svých kategoriích srdnatě bojovali o každý míček a nevypustili žádný souboj.

V obou našich družstvech vládl týmových duch a vzájemná podpora. Hoši fandili dívkám a dívky zase hlasitě povzbuzovaly hochy. Odměnou za to jim byla spousta vstřelených branek, krásných akcí i zákroků. Všichni si zaslouží obrovskou pochvalu, jsme na vás hrdí, i přesto, že se ne vždy podařilo vyhrát. Cíl – užít si hru a zároveň reprezentovat školu, byl splněn. Všem zúčastněným ještě jednou velké díky.

Tým dívek:

Nela Mánková 3. A, Berenika Kožuchová 5. A, Laura Březinová 5. A, Tereza Václavíčková 5. A, Jitka Dvořáková 3. B, Eliška Smětalová 3. C, Karolína Cigánková 3. C

Tým hochů:

Jakub Novák 4. C, Filip Haubelt 5. A, Mikuláš Hučko 5. A, Tomáš Kopšo 5. B, Tomáš Hybner 5. B, Radek Tichý 4. A, Danny Kamelander 4. A, Petr Kašpárek 4. C, Ondřej Jemelka 4. C, Dominik Rolinc 2. A

Alena Šustová, učitelka 1. st.