• Mikuláš, andělé a čerti se ukázali i u nás ve škole

• 06.12.2023 18:25
      • S čerty nejsou žerty! Ale s těmi našimi, kteří za námi přišli do tříd na prvním stupni v úterý 5. prosince, legrace byla.
      • Děti sice věděly, že se jedná o starší spolužáky v převleku, ale z některých šel i tak trochu strach. Čerty ale doprovázel Mikuláš s anděly, a ti si pohlídali, aby se nedělo nic nekalého. Nebeská a pekelná návštěva zavítala do každé třídy. Mikuláš pochválil děti za pěkné výsledky ve škole a domluvil všem hříšníkům, kteří páchají neplechy a zlobí spolužáky. Vše se obešlo bez slz a v dobré náladě. Děti andělské misi zazpívaly a přednesly básničky a za to byly odměněny balíčky se sladkostmi. Došlo i na společné focení s čertovskou partou. Děkujeme, deváťáci, že jste nám připomněli tradici svatého Mikuláše!

Galerie: