• Osmáci vyjeli do moravské metropole, prohlédli si Masarykovu univerzitu i Brno

• 19.12.2023 07:21
      • Pro zpestření výuky ruského jazyka navštívili žáci 8. ročníku v úterý 12. prosince Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně.
      • S katedrou ruského jazyka a literatury Masarykovy univerzity naše škola spolupracuje již několik let a vždy se do prostor univerzity rádi vracíme. Prohlédneme si prostředí vysoké školy, tamní studenti a učitelé nám připraví v rámci výuky jazyka zajímavý program a naši žáci si ověří, že už umí psát rusky a taky si dokážou povídat na zadané téma. To letošní se neslo v duchu gastronomie a povídali jsme si o jídle.

Po absolvování programu na univerzitě jsme navštívili vánoční centrum Brna, kde jsme si prohlédli i symbol moravské metropole - brněnského draka. Výlet se nám povedl a byl pěkným zpestřením předvánoční výuky.