• Naši žáci si z turnaje v miniházené přivezli zlato a bronz

• 20.12.2023 14:36
      • V pořadí druhý letošní turnaj Školní ligy v miniházené proběhl ve dnech 12. a 15. prosince v hale SK Žeravice.
      • V úterý se tradičně představili žáci 4. a 5. tříd. Nikomu ze soupeřů nedali šanci a po velmi dobrém a bojovném výkonu celý turnaj bez ztráty bodu vyhráli.

V pátek čekal turnaj také žáky 1. až 3. tříd. Poprvé v historii vyslala naše škola dva týmy - JAK 1 červení (1. - 2. třída) a JAK 2 žlutí (3. třída). Zejména pro děti z 1. a 2. třídy byl celý turnaj premiérou v miniházené na velkém hřišti. Obě družstva si vedla skvěle. Třeťáci celý turnaj vyhráli a obsadili v konkurenci sedmi týmů 1. místo. Naši benjamínci z 1. a 2 třídy brali za nasazení a bojovnost bronz v podobě 3 místa.

Petr Macfelda

Turnaje se zúčastnili tito žáci:

4. a 5. třída: Berenika Kožuchová, Anna Kajnarová, Adam Odstrčil, Martin Spáčil, Ondřej Ptáček, Jan Král, Karolina Ondrušková, Filip Haubelt, Viktorie Krausová, Filip Švrček, Tereza Václavíčková a Jakub Šimurda

1. až 3. třída - JAK 1 červení: Ema Kajnarová, Svatopluk Stropek, Kateřina Blažková, Jitka Dvořáková, Lukáš Hradil, Nikolas Mahslon, Dominik Rolinc, Jakub Brand, Tereza Růžičková

1. až 3. třída - JAK 2 žlutí: Radek Fuchs, Tomáš Tlusťák, Lucie Benešová, Eliška Smětalová, Stella Zavadilová, Marek Zelníček, Eliška Hanzlíková, Amálie Měráková, Nela Mánková, Filip Mrugala