• Na Vánočním městečku zněly koledy a na jarmarku se mísily vůně cukroví a klobás

• 04.01.2024 11:16
      • I když letošní deštivé počasí blížící se Vánoce příliš nepřipomínalo, na školním Vánočním městečku zavládla ve středu 20. prosince atmosféra nejkrásnějších svátků v roce.
      • Školní altán nejdříve rozezněly koledy v podání dětí z prvních a druhých tříd a poté je vystřídali žáci z vyšších ročníků. Závěr patřil biblickému příběhu o příchodu Spasitele v podání žáků z osmé třídy. Rodiče dětí nešetřili zaslouženým potleskem.

Ve dvoře školy mezitím začal vánoční jarmark, kde nechyběly rukodělné výrobky dětí – svícny, šperky, stromečky, výrobky z přírodnin, ale i šikovných maminek a babiček, které napekly vánoční cukroví. U stánků se střídaly vůně muffin, perníčků, čaje, grilovaných klobás a ze školního okna osmáci nabízeli horké kakao.

Za tři dny nás čeká Štědrý den – krásné svátky vánoční přejeme všem dětem, jejím rodičům i našim zaměstnancům!