• Už známe nejlepší angličtináře z řad žáků

• 01.02.2024 08:09
      • V minulém týdnu jsme v naší škole vybrali nejšikovnější žáky v anglickém jazyce.
      • Školní kolo anglické olympiády se skládalo ze dvou částí. V první části žáci zvládli poslechové cvičení a poprali se s gramatikou. Do druhého, konverzačního kola, postoupilo nejlepších 12 v každé kategorii. Ti měli za úkol mluvit na zadané téma a co nejlépe popsat obrázek.

Dohromady se soutěže zúčastnilo čtyřicet pět žáků naší školy. Za mladší kategorii byla nejúspěšnější Liza Van Dijk ze 6.B, ve vyšší kategorii pak nejlépe bodovala Jana Krejčiříková z 9. A. Obě žákyně nás v únoru budou reprezentovat v okresním kole. Všem odvážným soutěžícím blahopřejeme a přejeme další úspěchy ve zdokonalování se v cizích jazycích.