• Škola v přírodě

• 04.03.2022 10:49
      • Pět dnů nabitých dobrodružstvím strávili žáci třetích tříd ve škole v přírodě. Cílem jejich putování se stal od 7. února lesní penzion Podmitrov.
      • Námořníci z Předmostí se vydali na pětidenní plavbu pod vedením kapitána Zdravsona, aby zachránili svou zemi a její obyvatele. Během své mise se děti dozvěděly, jak chránit přírodu a pečovat o své zdraví. V zimě, dešti i v blátě námořníci plnili různé úkoly a odolávali všem nástrahám pirátů. K zdárnému doplutí do cíle výrazně přispěla i lodní kuchařka, která vařila vydatná a chutná jídla. I přes rozbouřenou mořskou hladinu dopluli všichni námořníci k pevnině. Zaslouženou odměnou jim byl námořnický odznak s diplomem a v pátek odpoledne také náruč rodičů. Poděkování za zdárnou plavbu patří i všem pedagogům, kteří naše námořníky provázeli k cíli putování.

Škola v přírodě se uskutečnila díky finanční podpoře Státního fondu životního prostředí České republiky.